Skip to content

HARDVÉR

Telemetrické moduly a podstanice

Prednosťou zariadení SAE IT-systems je modulárnosť, sofistikovaná funkčnosť, vysoká výkonnosť a životnosť. Dokážu splniť rôzné požiadavky na na monitorovanie, riadenia a automatizáciu systémov  v priemysle a infraštruktúre. Môžu sa jednoducho pripojiť k systémom iných výrobcov.

Základom sú jednotky serie5 (m5, FW-5, FW-50), ktoré sú konfigurovateľné softvérom setIT, lokálne funkcie automatickej regulácie sa programujú v súlade s normou IEC 61131-3 softvérom codeIT, softvér connectIT (OPC server)umožňuje efektívnu výmenu informácií v telemetrickej sieti a softvér visIT slúži a web vizualizáciu. Ako SCADA je používaný ControlWeb. Na zrariadeniach sú rozhrania RS232, RS485, Ethernet, USB, CL/S0 interface. Montujú na DIN lištu. FW-5 sú aj v prevedení so zabudovaným zálohovaným zdrojom 230VAC/24VDC s výstupom 24VDC pre napájanie snímačov.

Kompaktný modul pre malé aplikácie ale so všetkými telemetrickými funkciami a za dobrú cenu. Má 6DI, 5DO, 1AI, 1AO, 2x Ethernet, RS485, RS232. Napájanie 230VAC alebo 18 až 75VDC.

Kompaktná jednotka (8DI, 4DO, 2AI, Ethernet, RS232, RS485, USB, karta SDHC) s možnosťou rozširovania vstupov, výstupov a funkcií  až 16 typmi prídavných modulov je kombináciou malých rozmerov a cenovej efektívnosti.

Jednotka je určená najmä pre komunikačné aplikácie v telemetrii a automatizácií (2x Ether-net, RS485, RS232, USB, CL/S0 interface). Má možnosť  rozširovania o moduly vstupov, výstupov a funkcií.

Telemetrická  jednotka, router, gateway, modem pre mobilné siete v jednom module (modem pre 4G/3G/2G, 2x Ethernet, RS485, RS232, USB, CL/S0 interface). Má možnosť  rozširovania o moduly vstupov, výstupov a funkcií.

Telemetrická jednotka s rádiovým modemom  (modem pre 450MHz, 2x Ethernet, RS485, RS232, USB, CL/S0 interface). Má možnosť  rozširovania o moduly vstupov, výstupov a funkcií.

Modulárna a univerzálna telemetrická jednotka s širokou škálou vstupno výstupných a komunikačných kariet (až 48 typov). Tiež môže byť použitá ako router.

Rozširujúce moduly majú rozmery 22,5x105x115 (š, v, h). Inštalujú na DIN lištu. S net-line FW-5 sú prepojené a napájané cez T-bus.

Špeciálne zariadenia pre objekty výroby a rozvodu elektriny

Tieto zariadenia sú odolné v  prostredí s vysokým elektromagnetickým šumom

Robustná, modulárna a univerzálna telemetrická jednotka s širokou škálou vstupno výstupných  a komunikačných kariet.  Tiež môže byť použitá ako router. Je určená do silno zarušených prostredí výroby a rozvodu elektriny.

Meria a na displeji zobrazuje parametre elektrickej siete. Vykonáva až 30 rôzných ochranných funkcií. Signalizuje alearmové stavy miestne a pre riadiace centrum.